درباره ما

درباره ما

کادوس صنعت فعالیت خود را از ۱۳۹۳ در رشت آغاز کرد تا بازار تجهیزات ساختمانی را برای فعالان صنعت ساختمان، شفاف تر، رقابتی تر و با کیفیت تر سازد و فروش آنلاین مصالح ساختمانی را میسر گرداند. امروز کادوس صنعت، با فروش همزمان بیش از ۱۰۰ نوع تجهیزات ساختمانی مختلف با تنوع گسترده ، فروشگاه آنلاینی مورد اطمینان و نامی آشنا برای میلیون‌ها ایرانی است که به صورت روزانه از طریق اینترنت از محصولات ساختمانی عرضه شده در کادوس صنعت، استفاده می کنند.پیمانکاران، سازندگان ساختمان و حتی مشتریان خانگی در هر نقطه از کشور می توانند بدون اتلاف وقت مصالح ساختمانی خود را بصورت اینترنتی خریداری نمایند

همکاران ما در کادوس صنعت با ارزشترین دارایی این مجموعه هستند. آنها باهوش، متخصص، با تجربه و پر تلاش هستند. ما در کادوس صنعت می کوشیم تا بلند پروازی های شخصی را در راستای اهداف سازمانی قرار دهیم تا فرد و گروه با هم پیشرفت کنند. فضای دوستانه و صمیمی قندیل بتن ، ارتباط بین کارمندان و مدیران را تسهیل می نماید و محیط مجموعه را به محیطی گرم و در عین حال حرفه ای تبدیل می کند.
ما در کادوس صنعت با خردورزی و مشورت از چالش ها عبور می کنیم که همین روند باعث شکوفایی و نوآوری روزافزون کادوس صنعت شده است. دغدغه ی همه اعضاء در خانواده ی بزرگ کادوس صنعت ارائه ی خدماتی با کیفیت بالاتر و استفاده ی هوشمندانه تر از فناوری اطلاعات در جهت جلب رضایت کاربران گرامی خود می باشد.

کادوس صنعت با هدف ایجاد دسترسی آسان به تجهیزات ساختمانی و ایجاد بستر مناسب مقایسه کیفیت و قیمت برای کلیه فعالان صنعت ساختمان، فعالیت خود را آغاز کرده و اهداف بزرگتری را در راستای ایجاد پلی بین تامین کنندگان و مصرف کنندگان تجهیزات ساختمانی دنبال می کند. مخاطبین کادوس صنعت در آن واحد کلیه ضلع های مختلف بازار تجهیزات ساختمان می باشد. از یک سو تولید کنندگان ، وارد کنندگان و مجریان کلان و کلی می توانند محصولات و خدمات خود را برای بازارهای واسطه یا بازار- مقصد نهایی ارائه دهند و از سوی دیگر پیمانکاران و مجریان پروژه های بزرگ و کوچک ساختمانی و راهسازی و حتی مصرف کنندگان جزئی میتوانند با وجود حق انتخاب متنوع ، مناسب ترین قیمت و کیفیت، نزدیک ترین تامین کننده متناسب با حجم سفارش خود را انتخاب کنند و دسترسی آسانی به تجهیزات ساختمانی داشته باشند. در این میان فروشگاه های تجهیزات ساختمانی جایگاه ویژه ای دارند و برای آنها فرصتی فراهم شده تا از محدوده منطقه ای خدمات خود فراتر رفته و با شرکت در یک بازار رقابتی مناطق مختلف را تحت پوشش قراردهند.